František Viktor Mokrý - Soubor 3 litografií z cyklu Rozmary

rozměry: 17x27 cm, signováno F. V. Mokrý, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1892, Praha - 1975, Praha
Student UMPRUM (1910-1913, prof. Dítě, Hofbauer a Preisler), poté přešel za Preislerem na AVU (1913-1915). Podnikl zahraniční cesty po Německu, Dalmácii i Itálii. Nějakou dobu pobýval v okolí Dubrovníku. Malíř figurálních kompozic, genrů, krajin, podobizen a zátiší. Byl také grafikem a ilustrátorem. Hojně vystavoval u nás i v zahraničí.

Pozn.: Rámy poškozeny.

6788. Soubor 3 litografií z cyklu Rozmary
Dražba ukončena:01.12.2016 22:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 800 Kč