František Strážnický - Zima ve vesnici

Olej na plátně, 62x72 cm, signováno vpravo dole Strážnický 65, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913 – 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 27 000 Kč.

10275. Zima ve vesnici
Dražba ukončena:27.04.2017 21:50:05
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč