František Škrabánek - Zimní krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole F. Škrabánek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

10448. Zimní krajina
Dražba ukončena:31.05.2017 18:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 400 Kč