František Škrabánek - Chaloupka z jara

Olej na kartonu, 48x58 cm, signováno vlevo dole F. Škrabánek, rám.

o autorovi: 1901 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 41 000 Kč

8363. Chaloupka z jara
Dražba ukončena:23.02.2017 21:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč