František Max - Z Prahy

Olej na kartonu, 33x45 cm, signováno vpravo dole F. Max 55, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1895, Libáň - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

10266. Z Prahy
Dražba ukončena:27.04.2017 21:55:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč