František Líbal - Zima na vsi

Olej na sololitu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, rám.

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

11609. Zima na vsi
Dražba ukončena:28.06.2017 18:03:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč