středoevropští a čeští malíři 2. pol 19. stol. a začátku 20. stol. - Soubor 6- ti olejomaleb

Některé rámy poškozeny.

středoevropští a čeští malíři 2. pol 19. stol. a začátku 20. stol.
3666. Soubor 6- ti olejomaleb
Dražba ukončena:27.01.2016 21:40:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč