František Kaván

6823. U rybníka

popis: Olej na kartonu, 26x36 cm, signováno vpravo dole Kaván, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku v letech 1905-1910.

o autorovi: 1866, Vichovská Lhota u Jilemnice - 1941, Libuň u Jičína

zbývá: 2 dnů, 18 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:00:00

vyvolávací cena: 2 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 34 000 Kč