MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Některé rámy poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
evropští malíři 1. pol. 20. stol.
3587. Soubor 10- ti olejomaleb
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
13 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
13 000 Kč
1323
12 000 Kč
292
11 000 Kč
limit (27.01.2016 18:17:44)
1132
2 200 Kč
292
2 100 Kč
limit (27.01.2016 17:26:52)
1132
2 000 Kč
1323
1 700 Kč
1132
1 600 Kč
1167
1 500 Kč
limit (21.01.2016 19:32:41)
1323
1 500 Kč
1167
1 400 Kč
limit (21.01.2016 19:32:32)
1323
1 300 Kč
1167
1 200 Kč
limit (03.01.2016 10:27:51)
1323
1 101 Kč
limit (03.01.2016 10:27:52)
1301
1 000 Kč
1301