František Jakub - Ve vojenské nemocnici

Olej na plátně, 60x73 cm, signováno vpravo dole F. Jakub, rám.

o autorovi: 1875 - 1940
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u profesorů Pirnera a Hynaise. Tvořil pod vlivem francouzského malíře Le Sidanera. V době světové války restauroval fresky v chrámu sv. Mikuláše v Praze. Hojně vystavoval doma i v cizině.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

10406. Ve vojenské nemocnici
Dražba ukončena:31.05.2017 18:22:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč