František Antonín Jelínek - Růže

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 17x30 cm. Signováno vpravo dole Fr. A. Jelínek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

71730. Růže
Dražba ukončena:27.01.2022 20:53:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč