Fr. Michl - Plachetnice v přístavu

Olej na kartonu, 75x56 cm, signováno vpravo dole Fr. Michl 19, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4211. Plachetnice v přístavu
Dražba ukončena:31.03.2016 20:21:11
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 700 Kč