František Riemer - Dráteník

Olej na plátně, 42x37 cm, signováno vpravo dole Fr. Riemer, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

5585. Dráteník
Dražba ukončena:29.09.2016 19:58:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč