Ferdinand Vlk - Vltava - Rožmberk

Olej na kartonu, 38x56 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1965

10446. Vltava - Rožmberk
Dražba ukončena:31.05.2017 18:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (01.05.2017 20:36:05) 1277