Olej na plátně, 33x27 cm, signováno vlevo dole F. Riegel 1889, rám. 1824, Kouřim - 1907, Praha Žák pražské akademie (1837-1848). Malíř podobizen. Blízký přítel Josefa Mánesa. Pozn.: Signatura částečně skryta pod rámem.