František Riegel - Houslista

Olej na plátně, 33x27 cm, signováno vlevo dole F. Riegel 1889, rám.

1824, Kouřim - 1907, Praha
Žák pražské akademie (1837-1848). Malíř podobizen. Blízký přítel Josefa Mánesa.

Pozn.: Signatura částečně skryta pod rámem.

4362. Houslista
Dražba ukončena:31.03.2016 18:38:58
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč