evropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Venkovská idyla

Olej na plátně, 68x56 cm, nesginováno, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

evropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
3579. Venkovská idyla
Dražba ukončena:27.01.2016 20:21:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč