evropský malíř konce 18. stol. - Portrét šlechtice

Olej na plátně, 60x44 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

evropský malíř konce 18. stol.
4533. Portrét šlechtice
Dražba ukončena:25.05.2016 19:24:32
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 000 Kč