evropský malíř 19. stol. - Dva portréty římských velmožů

Oleje na plátně, oba: 133x96 cm, nesignovány, nerámovány.

Pozn.: Poškozeny.

evropský malíř 19. stol.
4998. Dva portréty římských velmožů
Dražba ukončena:26.05.2016 22:16:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč