Emanuel Knížek

6843. Rybník Katlov

popis: Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vlevo dole Em. Knížek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Praha

zbývá: 2 dnů, 19 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč