Emanuel Knížek - Rybník Katlov

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vlevo dole Em. Knížek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Praha - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

6843. Rybník Katlov
Dražba ukončena:25.01.2017 18:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč