Em. Neuman

6787. Letní krajina

popis: Olej na plátně, 44x64 cm, signováno vpravo dole Em. Neuman, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

dražba ukončena: 1. 12. 2016 22:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč