D. H. Benešová

6844. Vesnička v zimě

popis: Olej na překližce, 28x38 cm, signováno vpravo dole D.H. Benešová 79, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 2 dnů, 19 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 17 000 Kč