Clayden Hill - Před honem na lišku

Olej na plátně, 26x51 cm, rám, signováno vpravo a vlevo dole.

Pozn.: Rám nový.

785. Před honem na lišku
Dražba ukončena:27.11.2013 20:23:14
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč