František Čihák - Městské zákoutí

Olej na sololitu, 54x64 cm, signováno vpravo dole tužkou Čihák, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 – 1964

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40.000 Kč.

10302. Městské zákoutí
Dražba ukončena:27.04.2017 22:27:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč