čeští umělci 20. století - Soubor 7- mi grafických listů a kreseb

rámovány.

Pozn.: Některé poškozeny.

čeští umělci 20. století
5550. Soubor 7- mi grafických listů a kreseb
Dražba ukončena:29.09.2016 19:11:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč