MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
rámovány.
Pozn.: Některé poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
čeští umělci 20. století
5550. Soubor 7- mi grafických listů a kreseb
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 300 Kč
limit (29.09.2016 19:06:18)
2080
2 200 Kč
1251
2 100 Kč
limit (29.09.2016 19:02:04)
2080
2 000 Kč
limit (29.09.2016 19:02:05)
292
1 700 Kč
limit (29.09.2016 19:01:52)
292
1 600 Kč
2080
1 600 Kč
1251
1 500 Kč
limit (29.09.2016 19:01:18)
292
1 400 Kč
1251
1 300 Kč
limit (29.09.2016 19:01:08)
292
1 200 Kč
1251
1 100 Kč
limit (29.09.2016 19:01:03)
292
1 000 Kč
1251
900 Kč
292
800 Kč
554
700 Kč
44
600 Kč
2080
500 Kč
61