MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Volné listy.
Pozn.: Část poškozená.
> zpět na aukční výsledky
čeští malíři 20. stol.
3604. Soubor 107-mi kusů kreseb, grafických listů a dobových kalendářů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
32 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
32 000 Kč
limit (27.01.2016 20:40:19)
1083
31 000 Kč
limit (27.01.2016 20:40:20)
292
24 000 Kč
limit (27.01.2016 20:40:07)
292
23 000 Kč
1083
13 000 Kč
limit (27.01.2016 20:18:49)
292
12 000 Kč
1101
11 000 Kč
limit (27.01.2016 20:18:45)
292
10 000 Kč
1101
9 500 Kč
limit (27.01.2016 20:13:55)
292
9 000 Kč
1101
8 500 Kč
limit (27.01.2016 20:13:52)
292
8 000 Kč
1101
7 500 Kč
limit (27.01.2016 20:13:48)
292
7 000 Kč
1101
6 500 Kč
limit (27.01.2016 20:13:31)
292
6 000 Kč
1101
5 500 Kč
limit (27.01.2016 20:13:25)
292
5 000 Kč
1101
4 900 Kč
limit (27.01.2016 20:13:22)
292
4 800 Kč
1101
4 700 Kč
limit (27.01.2016 19:49:17)
292
4 600 Kč
1167
4 500 Kč
limit (27.01.2016 19:49:11)
292
4 400 Kč
1167
4 300 Kč
limit (27.01.2016 18:53:15)
292
4 200 Kč
1083
3 900 Kč
limit (27.01.2016 18:35:03)
292
3 800 Kč
limit (27.01.2016 18:35:04)
1132
1 500 Kč
1132
1 400 Kč
1180
1 300 Kč
1167
1 200 Kč
1180
1 100 Kč
limit (18.01.2016 20:37:59)
1301
1 100 Kč
1180
1 000 Kč
1301