čeští malíři 20. stol. - Soubor 107-mi kusů kreseb, grafických listů a dobových kalendářů

Volné listy.

Pozn.: Část poškozená.

čeští malíři 20. stol.
3604. Soubor 107-mi kusů kreseb, grafických listů a dobových kalendářů
Dražba ukončena:27.01.2016 20:45:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč