MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
volné listy.
Pozn.: Některé poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
čeští a evropští malíři převážně 1. pol. 20. stol.
4997. Soubor 33 kreseb a grafických listů
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
limit (26.05.2016 22:10:26)
292
1 900 Kč
930
1 800 Kč
limit (26.05.2016 22:10:18)
292
1 700 Kč
930
1 600 Kč
limit (26.05.2016 22:10:06)
292
1 500 Kč
930
1 300 Kč
292
1 200 Kč
1199
1 100 Kč
1610
1 000 Kč
1199
900 Kč
limit (16.05.2016 18:23:03)
1277
900 Kč
1003
800 Kč
1277
700 Kč
1011
600 Kč
limit (04.05.2016 3:37:45)
1277
600 Kč
1011
500 Kč
1277