český malíř konce 19. stol. - Kostel

Olej na kartonu, 35x28 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

český malíř konce 19. stol.
5052. Kostel
Dražba ukončena:22.06.2016 20:17:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč