český malíř kolem pol. 20. stol. - Nespecká míle 1957

Olej na sololitu, 32x40 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

český malíř kolem pol. 20. stol.
10308. Nespecká míle 1957
Dražba ukončena:27.04.2017 22:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč