český malíř 20. stol. - Ukřižování

Olej na plátně, 97x85 cm, nesignováno, rám.

český malíř 20. stol.
5025. Ukřižování
Dražba ukončena:22.06.2016 19:23:06
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč