český malíř 20. stol. - Kačeny

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

český malíř 20. stol.
4448. Kačeny
Dražba ukončena:30.03.2016 18:47:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč