Český malíř 1. pol. 20. stol. - Plzeň

Olej na plátně, 64x100 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
5676. Plzeň
Dražba ukončena:29.09.2016 21:10:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč