MENU
Vstup do aukce
167. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
30. října 2024 od 20:00
167. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
31. října 2024 od 20:00
169. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
13. října 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na překližce, 39x30 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
Český malíř 1. pol. 20. stol.
5362. Na vědomost se dává...
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
800 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
limit (28.09.2016 20:27:58)
474
1 600 Kč
1975
1 500 Kč
474
1 400 Kč
1975
1 300 Kč
474
1 200 Kč
1975
1 100 Kč
1766
1 000 Kč
1975
900 Kč
283
800 Kč
1975