český malíř 1. pol. 20. stol.

6840. Letní nálada

popis: Olej na kartonu, 17x24 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton vyboulen.

zbývá: 2 dnů, 19 hodin

konec dražby: 25. 1. 2017 18:17:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč