Český malíř 1. pol. 20. stol. - Letní nálada

Olej na kartonu, 17x24 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton vyboulen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
6840. Letní nálada
Dražba ukončena:25.01.2017 18:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč