český malíř 1. pol. 20. stol.

6840. Letní nálada

popis: Olej na kartonu, 17x24 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton vyboulen.

dražba ukončena: 25. 1. 2017 18:24:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč