Černý - Dobývání hradu

Kresba, 24x15 cm, signováno vpravo dole Černý, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10283. Dobývání hradu
Dražba ukončena:27.04.2017 21:58:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 200 Kč