Čeněk Sucharda - Rozkvetlá louka

Olej na plátně, 32x40 cm, signováno vlevo dole Sucharda Č., rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890 – 1977

6854. Rozkvetlá louka
Dražba ukončena:25.01.2017 18:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč