Carl Huck - Dvě sovy na stromě

Akvarel, 40x30 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Rám přetřen.

826. Dvě sovy na stromě
Dražba ukončena:27.11.2013 19:33:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč