Carl Carsen - Vojáci ve sněhové vánici

Kvaš na kartonu, 23x32 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta místy zaprášena.

1178. Vojáci ve sněhové vánici
Dražba ukončena:02.06.2014 20:44:42
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč