Boža Dvořák - Město u řeky

Olej na plátně, 42x48 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 – 1954
Architekt, malíř. Studoval architekturu na České technice v Praze, dále na Akademii výtvarných umění ve Vídni, posléze i v Paříži. V r. 1895 byl vedoucím architektem Národopisné výstavy v Praze. Žil v Pardubicích, kde pracoval jako inženýr, stavitel a civilní geometr. Maloval krajiny, portréty (T. G. M.), restauroval kostely, radnici, psal odborné články.

68672. Město u řeky
Dražba ukončena:24.11.2021 21:34:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč