Bohumil Číla - Telgártské ženy

Olej na kartonu, 27x38 cm, signováno vlevo dole Boh. Číla, rám.

6749. Telgártské ženy
Dražba ukončena:01.12.2016 21:55:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč