Bohumil Čadek - Vlčí máky a kopretiny

Olej na plátně, 65x95 cm, signováno vpravo dole Boh. Čadek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6755. Vlčí máky a kopretiny
Dražba ukončena:01.12.2016 22:08:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč