Bohumil Berghauer - U Dubrovníka

Olej na plátně, 50x60 cm, signováno vpravo dole B. Berghauer, rám.

1910, Rosice u Brna - 1972
Malíř v Bosonohách u Brna. Maluje krajiny, figurální obrazy i podobizny. Zabývá se také ilustrací.

Pozn.: Rám poškozen.

3330. U Dubrovníka
Dražba ukončena:26.11.2015 20:20:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč