Bohumil Horyna (Gottlieb Berghauer) - Polní květiny

Olej na plátně, 64x86 cm, signováno vpravo dole B. Horyna, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

8021. Polní květiny
Dražba ukončena:22.02.2017 18:20:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč