Bohdan Obrovský - Zátiší s talířem ovoce

Olej na kartonu, 18x24 cm, signováno vlevo nahoře B. Obrovský 56, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

10453. Zátiší s talířem ovoce
Dražba ukončena:31.05.2017 18:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 18.05.2017 8:49:30 334