Beneš Knüpfer - napodobitel - Najády

Olej na plátně, 63x130 cm, signováno vpravo dole Beneš Knüpfer, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Beneš Knüpfer - napodobitel
4141. Najády
Dražba ukončena:31.03.2016 19:16:10
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč