Béla Grunwald - Cesta

Olej na plátně, 47x44 cm, signováno vpravo dole Grunwald Béla, rám.

5690. Cesta
Dražba ukončena:29.09.2016 21:26:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč