Bedřich Blažek - Poděbradský zámek

Olej na plátně podloženém na kartonu, 67x73 cm, signováno vpravo dole Blažek B., rám.

o autorovi: 1901, Veltruby - 1960, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

6868. Poděbradský zámek
Dražba ukončena:25.01.2017 18:45:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč