Anina Nejtková - Růže ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x32 cm, signováno vpravo dole Nejtková, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

10443. Růže ve váze
Dražba ukončena:31.05.2017 18:58:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč