André Pensé - Kostelík v Alpách

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vpravo dole André Pensé, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba místy poškozena.

4575. Kostelík v Alpách
Dražba ukončena:25.05.2016 19:47:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč