Andor G. Horváth - Muž s dýmkou

Olej na kartonu, 26x22 cm, signováno vlevo dole Horváth G. A., rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1876 – 1966
Maďarský malíř.

8620. Muž s dýmkou
Dražba ukončena:29.03.2017 18:19:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč