Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x59 cm, signováno vlevo dole Alois Moravec 40, rám.
o autorovi: 1899 - 1987
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč